Integracja oddziału KSM z Lipy i Sarnowa

      

        W seminaryjnych ogrodach po raz kolejny odbył się Dzień Otwartej Furty, który zgromadził rzesze ludzi, zarówno młodych jak i starszych. Podczas tego dnia nie zabrakło tam również  KSM-owiczów z całej diecezji, reprezentujących poszczególne parafie. Wśród nich był obecny m.in. oddział KSM z Lipy i Sarnowa, wspólnie świętujący z przyjaciółmi sandomierskiego seminarium 1 maja 2013 roku.

        Po zakończonej imprezie na terenie seminarium, lipska i sarnowska młodzież kontynuowała wzajemną integrację, przez kolejne kilka godzin.

        Najpierw młodzi udali się na malowniczy, sandomierski rynek, na którym w klimatycznej restauracji, zjedli smaczną pizzę.

        Później spotkanie integracyjne przeniosło się do ogrodu na Placu św. Wojciecha. Tam młodzież korzystając z bezchmurnego nieba, rozgrywała mecze w piłkę siatkową. Zwycięzcy mieli przywilej wyznaczania kary dla drużyny przegranej, a samo ich wykonywanie sprawiało wiele uśmiechu i radości na twarzach uczestników.

        Nie zabrakło również wspólnych rozmów, śpiewów i zabaw, które towarzyszyły wszystkim podczas całego spotkania.

        Dodatkową atrakcją były wspólne zdjęcia, które wzbudziły entuzjazm i kreatywność wśród KSM-owiczów. Kolejne ich pomysły  były jeszcze ciekawsze od poprzednich, przez co udało się zrobić wiele wspaniałych, pamiątkowych zdjęć.

         Podczas spotkania towarzyszyła bardzo miła i życzliwa atmosfera, jednak w godzinach wieczornych KSM-owicze z Lipy i Sarnowa musieli opuścić Sandomierz, zapowiadając, że to dopiero początek tego typu spotkań… :)

 

Damian Warchoł

Galeria      

        

Nasze akcje


  




Polub Nas !


   
       
Biuro KSM
Pl. św. Wojciecha 4
27-600 Sandomierz
Telefon: 15/6445867
E-mail: ksm.sandomierz @gmail.com
Pekao SA: 92 1240 2786 1111 0000 3685 1566
ładuje...