PaintBall w Lipie

    W piątek, 16 sierpnia jako oddział KSM Lipa gościliśmy przedstawicieli oddziałów KSM z Nowej Dęby, Krzątki oraz Opatowa. 
Spotkaliśmy się o 15:30 w salce katechetycznej w Lipie gdzie podzieliliśmy się na cztery pięcioosobowe drużny.
Następnie przeszliśmy do wcześniej wyznaczonego i zabezpieczonego miejsca w lesie, aby tam rozpocząć grę w paintball. Maskujące stroje, markery, kulki z farbą i maski ochronne dodawały dreszczyku emocji. 
Zasady były proste: jednocześnie walczyły ze sobą dwie drużyny. Każda z nich posiadała swoją flagę, którą ukrywała w lesie, a zadaniem drużyny przeciwnej było zdobycie tej flagi. Podczas jej poszukiwania należało ostrzeliwać swoich przeciwników. Każdy kto dostał kulką w obrębie głowy, klatki piersiowej czy pleców podnosił rękę i schodził z miejsca rozgrywki. 
Tak rozegraliśmy kilka rund ze zmiennym szczęściem dla wszystkich drużyn. Walka była zacięta, a adrenaliny nie brakowało, ale mimo to dużo się śmialiśmy i wygłupialiśmy. 
Były to z pewnością niezapomniane chwile dla wszystkich z nas. 
Wieczorem spotkaliśmy się po raz drugi w salce katechetycznej gdzie odbyło się spotkanie integracyjne oraz karaoke. Wspólne śpiewy, tańce i zabawy sprawiły, że wszyscy mieliśmy wspaniałe humory. 
Spędziliśmy ten czas bardzo przyjemnie i mamy nadzieję, że będzie więcej takich spotkań.

Anna Kaczmarzyk
Prezes oddziału KSM w Lipie

GALERIA

Nasze akcje


  
Polub Nas !


   
       
Biuro KSM
Pl. św. Wojciecha 4
27-600 Sandomierz
Telefon: 15/6445867
E-mail: ksm.sandomierz @gmail.com
Pekao SA: 92 1240 2786 1111 0000 3685 1566
ładuje...