Spotkanie Opłatkowe w Ostrowcu Świętokrzyskim

          Okres świąt Bożego Narodzenia od zawsze jest czasem spotkań z najbliższymi. Zgodnie z tą tradycją i członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Sandomierskiej zebrali się na spotkaniu opłatkowym, które odbyło się dnia 11 stycznia w Ostrowcu Świętokrzyskim przy parafii Najświętszej Maryi Panny Saletyńskiej.

                W wydarzeniu tym wzięło udział około 50 osób z oddziałów z Janika, Kunowa, Opatowa, Iwanisk, Rudek, Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Ćmielowa.

                Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą, a następnie udaliśmy się do salki parafialnej. Tą część rozpoczęliśmy od dzielenia się opłatkiem. Dzięki składanym życzeniom, spotkanie nabrało charakteru braterskiego i wspólnotowego. Następnie przeszliśmy do poczęstunku zorganizowanego przy pomocy wszystkich oddziałów. Kolejną część spotkania stanowiły zabawy, w które wszyscy bardzo chętnie się włączyli. Po wyczerpujących rozrywkach zostało stworzone drzewko wspomnień, na którym każdy z oddziałów napisał coś od siebie.

                Wspólne świętowanie zakończyliśmy około godziny 19. Po mile spędzonych chwilach wróciliśmy do domu pełni nadziei, że takich spotkań będzie jeszcze więcejJ


GALERIA

Nasze akcje


  
Polub Nas !


   
       
Biuro KSM
Pl. św. Wojciecha 4
27-600 Sandomierz
Telefon: 15/6445867
E-mail: ksm.sandomierz @gmail.com
Pekao SA: 92 1240 2786 1111 0000 3685 1566
ładuje...