Integracja oddziałów KSM ze Stanów i Krzątki

    W środę, 29 stycznia 2014 r. w czasie ferii, młodzież oddziału KSM Stany, stawiając na integrację, zaprosiła w swoje progi młodzież z oddziału KSM Krzątka. 
Spotkanie rozpoczęło się Mszą Św. w parafialnym kościele p.w. św. Jana Gwalberta i św. Tekli w Stanach. Zaproszony oddział został bardzo serdecznie powitany przez Ks. Proboszcza Zbigniewa Mistaka. 
Po Mszy, udaliśmy się do Domu Św. Józefa. Na początku rozgrzaliśmy się ciepłą herbatką i żywiołowym tańcem „Crazy Frog”. Po niedługim czasie zapoznaliśmy się ze sobą. Śmiechu i radości było co nie miara! Na każdej buzi panował uśmiech od ucha do ucha. Rozmawialiśmy, dyskutowaliśmy i dzieliliśmy się swoimi przeżyciami związanymi z KSM. W między czasie każdy oczywiście mógł posilać się pysznymi smakołykami. Mimo mrozu panującego na dworze atmosfera była bardzo ciepła i przyjazna. Tańczyliśmy i bawiliśmy się bez liku. Nuda nam nie doskwierała! Dobra muzyka i taniec miały na wszystkich bardzo pozytywny wpływ. Królowały oczywiście zabawy i tańce integracyjne, tj. taniec belgijski, Macarena, Choco Choco, Tunak, Y.M.C.A, Kaczuszki, Jedzie pociąg, Zorro, Królewna , Mam chusteczkę haftowaną, węzeł gordyjski i wiele, wiele innych. 
Cudowne spotkanie zakończyliśmy odśpiewaniem hymnu KSM i zrobieniem pamiątkowego, wspólnego zdjęcia. Bardzo dziękujemy oddziałowi KSM Krzątka za przyjęcie zaproszenia i przybycie. 
Mamy nadzieję, że będzie jeszcze wiele okazji do wspólnej zabawy. Takie spotkania to najlepszy sposób na nudę i możliwość poznania wspaniałych ludzi. KSM Stany niewątpliwie stawia na integrację! Planujemy kolejne spotkanie, tym razem z oddziałem KSM Grębów, które odbędzie się 15 lutego. Zapewne będzie ono równie przyjazne, jak to z Krzątką. 

Izabela Puzio 
Z-ca Prezesa Oddziału KSM w Stanach

GALERIA

Nasze akcje


  
Polub Nas !


   
       
Biuro KSM
Pl. św. Wojciecha 4
27-600 Sandomierz
Telefon: 15/6445867
E-mail: ksm.sandomierz @gmail.com
Pekao SA: 92 1240 2786 1111 0000 3685 1566
ładuje...