Debata Walentynkowa KSM w Grębowie

    ‘’Dam Ci wszystko to co lubię, ale siebie dam po ślubie’’ Pod takim hasłem 13 lutego w Grębowie odbyła się debata na temat czystości i sakramentu małżeństwa.
         Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą w kościele parafialnym św. Wojciecha w Grębowie, koncelebrowanej przez księży asystentów Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży .
         Licznie zgromadzona młodzież z wielką uwagą słuchała Słowa Bożego wygłoszonego przez diecezjalnego asystenta KSM – u  ks. Tomasza Zdyba, który podkreślał, że to do nich należy przyszłość Ojczyzny. Po zakończonej Eucharystii wszyscy udali się do Gminnego Centrum Kultury w Grębowie, gdzie miała miejsce debata.
        Gospodarzami spotkania byli państwo Danuta i Jerzy Łatka, którzy wygłosili na swoim przykładnie piękne świadectwo miłości, podkreślając fakt jak znaczącą rolę odgrywała w ich życiu modlitwa. Młodzież przybyła z Chmielowa, Staszowa, Nowej Dęby, Stanów, Krzątki, Tuszowa Narodowego i Sarnowa z wielką uwagą wsłuchiwała się w tą, jakże piękną lekcje życia. Były zabawy i czas wolny, podczas których młodzież zapoznała się ze sobą i ciężko było się jej rozstać.
      Spotkanie zakończyło się wspólnym odśpiewaniem hymnu KSM – u i błogosławieństwem udzielonym przez ks. Tomasza Zdyba.  

 Oddział KSM w Grębowie

GALERIA 

Nasze akcje


  
Polub Nas !


   
       
Biuro KSM
Pl. św. Wojciecha 4
27-600 Sandomierz
Telefon: 15/6445867
E-mail: ksm.sandomierz @gmail.com
Pekao SA: 92 1240 2786 1111 0000 3685 1566
ładuje...