II Diecezjalny Bal Karnawałowy KSM w Dwikozach

        Już po raz drugi, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Sandomierskiej przed Wielkim Postem zorganizowało bal karnawałowy. W tym roku, 1 marca tę sposobność mieli członkowie KSM-u w Dwikozach. Właśnie tam odbył się II Diecezjalny Bal Karnawałowy KSM DS. Wzięło w nim udział 140 osób z oddziałów KSM z: Janika, Gościeradowa, Chmielowa, Zaklikowa, Nowej Dęby (PKŚ), Grębowa, Lipy, Krzątki, Sarnowa, Opatowa, Tuszowa Narodowego, Iwanisk, Kunowa, Stanów oraz Dwikóz. Impreza rozpoczęła się o 17:00 w dwikoskim kościele parafialnym Mszą świętą, podczas której Słowo Boże wygłosił Asystent Diecezjalny- ks. Tomasz Zdyb.

Po skończonej Eucharystii, udaliśmy się do Publicznego Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej, gdzie ciepłem i gościnnością powitały nas druhny i druhowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oddziału w Dwikozach.

Bal klasycznie rozpoczęliśmy polonezem. Następnie, wszyscy udaliśmy się na ciepły posiłek. W tym czasie mieliśmy okazję odnowienia starych znajomości i porozmawiania w gronie przyjaciół. Organizatorzy z intencją rozkręcenia towarzystwa zaprosili wszystkich na zabawy integracyjne, w których nie zabrakło tańca ,,Crazy Frog" czy chusteczki Rock&Roll. Po wyczerpujących swawolach, dyskotekę kontynuował DJ, który umilał nam czas, puszczając młodzieżowe hity, jak również przeboje minionych lat.

Jednak na tym nie zakończyła się kreatywność organizatorów. Przygotowali dla nas kolejną atrakcję, jaką był konkurs karaoke. Wszyscy mogli spróbować swoich sił i wystąpić publicznie. Każdego z osobna oceniało 4-osobowe jury. Gdy rywalizacja dobiegła końca, jurorzy ogłosili werdykt, który wyłonił zwycięzców. Po współzawodnictwie, impreza trwała w najlepsze, a uczestnicy wspaniale się bawili.


Niestety, wszystko, co dobre, zawsze się kończy. Również nasz bal dobiegał końca. Na zakończenie zabawy odbyły się serdeczne podziękowania dla organizatorów za trud włożony w przygotowanie imprezy. Po tych ciepłych słowach, wszyscy rozjechaliśmy się w nasze rodzinne strony z myślą, że za rok będziemy mogli powtórzyć całość w tym samym gronie niezwykłych KSMowiczów.


Krystian Dudek
p.o Z-cy Sekretarza KSM DS

GALERIA 

Nasze akcje


  
Polub Nas !


   
       
Biuro KSM
Pl. św. Wojciecha 4
27-600 Sandomierz
Telefon: 15/6445867
E-mail: ksm.sandomierz @gmail.com
Pekao SA: 92 1240 2786 1111 0000 3685 1566
ładuje...