Wakacyjny dzień skupienia KSM w Sarnowie

 Dnia 22.07.2014 r. odbył się pierwszy wakacyjny Dzień Skupienia KSMu z Sarnowa. Młodzież Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zebrała się w tym dniu w Kościele parafialnym. Ten piękny dzień uświetniła obecność Relikwii bł. Karoliny Kózkówny, które od 18.07 br. stały się własnością naszej parafii.

Całość rozpoczęła się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Później swoją konferencję na temat bycia prawdziwym chrześcijaninem wygłosił diakon Maciej Kołodziejski. Następnym punktem była godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez naszego diakona Damiana Zielińskiego. Młodzież chętnie włączyła się w śpiew. Dodatkowo, atmosferę upiększyła gra na gitarach przez dziewczyn z naszego KSM-u. Adoracja zakończyła się błogosławieństwem, które każdy z osobna otrzymał. Po Adoracji diakon Damian wygłosił krótki komentarz na temat naszej wiary i apostołowania w dzisiejszym świecie na wzór bł. Karoliny. Następnie odmówiliśmy wspólnie Nieszpory . Młodzież uczestniczyła we Mszy Świętej, sprawowanej przez Księdza Proboszcza Krzysztofa Sudoła, angażując się w Liturgię i śpiew.

Po zakończonej Eucharystii wraz z zaproszonymi gośćmi udaliśmy się na ognisko, gdzie również była możliwość dalszej integracji . Pogoda, humor i dobra zabawa dopisywały. Śpiewaliśmy piosenki, graliśmy w piłkę, wymyślaliśmy różne zabawy. O godzinie 21 zakończyliśmy wspólną zabawę Apelem Jasnogórskim. Tym właśnie akcentem nasz Dzień Skupienia dobiegł końca.

 

Beata Zielińska

Prezes oddziału KSM w Sarnowie

GALERIA


Nasze akcje


  
Polub Nas !


   
       
Biuro KSM
Pl. św. Wojciecha 4
27-600 Sandomierz
Telefon: 15/6445867
E-mail: ksm.sandomierz @gmail.com
Pekao SA: 92 1240 2786 1111 0000 3685 1566
ładuje...