Janowskie kolędowanie dla dzieci

      W Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną potocznie Świętem Trzech Króli w Kościele obchodzony jest dzień modlitw w intencji misji i misjonarzy. W tym dniu w naszej parafii odbyło się Kolędowania misyjne. Tegoroczną grupę kolędników tworzyli starsi ministranci oraz członkowie KSM-u. Dochód z ofiar zebranych podczas kolędy zostanie przekazany na potrzeby misji w Indiach.

Kolędowanie rozpoczęło się uroczystą Mszą Św. sprawowaną w kościele, podczas której nastąpiło rozesłanie kolędników. Młodzi ludzie z radością i entuzjazmem poszli ulicami naszego miasta, aby głosić radosną nowinę o Narodzeniu Bożego Syna i tą radością dzielić się z innymi.

Ks. Krystian Musiał 
GALERIA

Nasze akcje


  
Polub Nas !


   
       
Biuro KSM
Pl. św. Wojciecha 4
27-600 Sandomierz
Telefon: 15/6445867
E-mail: ksm.sandomierz @gmail.com
Pekao SA: 92 1240 2786 1111 0000 3685 1566
ładuje...