IV Diecezjalny Bal Karnawałowy KSM DS 2016

     Już po raz IV młodzież działająca w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży w Diecezji Sandomierskiej spotkała się na Diecezjalnym Balu Karnawałowym, który odbył się 30 stycznia bieżącego roku, w Jeżowym.

To długo wyczekiwane wydarzenie rozpoczęła Msza Święta, w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny pod przewodnictwem Asystenta Diecezjalneważne jest to, że nasze spotkanie rozpoczynamy właśnie w Domu Bożym. Zaznaczył również, że dzięki temu zapraszamy Pana Jezusa do wspólnej zabawy.

Około godziny 18:00 nastąpiła druga część spotkania. W remizie OSP w Jeżowem przywitał nas działający przy tamtejszej parafii KSM ,a następnie polonezem oficjalnie rozpoczęliśmy Bal KSM Diecezji Sandomierskiej.

Zaraz po tym nastąpiła szalona zabawa w rytmach najbardziej znanych utworów ostatniej dekady.

Oprócz fantastycznej muzyki nie mogło zabraknąć konkursów z nagrodami, tańców integracyjnych oraz przepysznego jedzenia.

Ostatnim punktem spotkania było oficjalne zakończenie balu piosenką znanego zespołu Farba „Chcę tu zostać”.

Po kilkugodzinnej zabawie zmęczeni, ale w wyśmienitych humorach wróciliśmy w swoje rodzinne strony z przeświadczeniem, że za rok zobaczymy się na V Balu Diecezjalnym w Modliborzycach, gdzie zostaliśmy serdecznie zaproszeni.

Natalia Łukawska

Prezes Oddziału KSM przy par. MBKP w Sandomierzu

GALERIA

Nasze akcje


  
Polub Nas !


   
       
Biuro KSM
Pl. św. Wojciecha 4
27-600 Sandomierz
Telefon: 15/6445867
E-mail: ksm.sandomierz @gmail.com
Pekao SA: 92 1240 2786 1111 0000 3685 1566
ładuje...