V Diecezjalny Bal Karnawałowy KSM DS 2017

    Poloneza czas zacząć ! Młodzież z całej diecezji zgromadziła się 18 lutego już po raz piąty na Diecezjalnym Balu Karnawałowym Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Sandomierskiej. Tym razem gospodarzami imprezy był oddział KSM w Modliborzycach, który jednych chórem na nasze wezwanie odpowiedział „gotów! „ i podjął się organizacji tego jakże hucznego wydarzenia.

    Ponad 200 osób z całej diecezji  rozpoczęło Bal wspólną modlitwą, gromadząc się na Mszy świętej w parafii pw. Św. Stanisława B i M w Modliborzycach. Następnie młodzież udała się do Domu Weselnego Finezja, gdzie przybyłych gości oficjalnie przywitał Asystent Diecezjalny KSM DS ks. Tomasz Zdyb.  Po wspólnie odtańczonym polonezie rozpoczął  się długo wyczekiwany  bal karnawałowy. Sala taneczna pustoszała tylko podczas krótkich przerw. Tańce integracyjne oraz inne atrakcje pozwalały zbliżyć do siebie przyjezdnych uczestników. Wspólne rozmowy, śpiewy i tańce nie tylko sprzyjały zawieraniu nowych znajomości, ale również pomogły w integracji  poszczególnym oddziałom działającym w naszym Stowarzyszeniu.

    Wspólna zabawa pomimo tego, że trwała do późnej nocy, to minęła niesamowicie szybko. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Również nasz V Diecezjalny Bal Karnawałowy w Modliborzycach dobiegł końca. Wszyscy opuszczający lokal wychodzili z szerokimi uśmiechami na twarzy i z ogromną dawką  dobrego humoru.  Już dzisiaj uczestnicy nie mogą się doczekać powtórki za rok. 

GALERIA

Nasze akcje


  
Polub Nas !


   
       
Biuro KSM
Pl. św. Wojciecha 4
27-600 Sandomierz
Telefon: 15/6445867
E-mail: ksm.sandomierz @gmail.com
Pekao SA: 92 1240 2786 1111 0000 3685 1566
ładuje...